PROGRAM FESTIVAL
CATEGORIA PITIC
ORELE 10.00 - 11.15 CATEGORIA JUNIOR ORELE 11.15 - 12.35 CATEGORIA ADOLESCENT ORELE 12.35 - 12.55 CATEGORIA DUETE/ GRUPURI ORELE 12.55 - 13.30 MASA DE PRANZ ORELE 13.30 - 15.00 GALA LAUREATILOR/ RECITALURI ORELE 15.00 |
LOCATIE FESTIVAL
SALA DE SPECTACOLE A CONSILIULUI JUDETEAN BUZAU
BD. NICOLAE BALCESCU NR. 48 |
ORDINEA INTRARII IN CONCURS
CATEGORIA PITIC (6 - 9 ANI)
CATEGORIA JUNIOR (10 - 13 ANI)
1. ELENA TEODORA PLAPANA
NEHOIU (BZ) * DE-AR FI NEICA UNDE-I LUNA * SUNT O MANDRA ROMANCUTA |
2. VLADUT NICOARA
NEHOIU (BZ) * CRESTI PADURE SI TE-INDEASA * COLO-N VALE LA BUZAU |
3. DENISA STANCIU
BUZAU * ILINCUTA SANDRULUI * GHIOCEL DIN DEAL ADUS |
4. ROBERT VLAD
BUZAU * CODRULE CU FRUNZA MULTA * PLEACA-UN TREN DE LA BUZAU |
5. FLAVIA COCHIRLEANU
BUZAU * BALADA EROULUI NECUNOSCUT * MAMA, CEASUL VIETII BATE |
6. ANDREI DINU
BUZAU * VARA, VARA, PRIMAVARA * LASA DOAMNE VREME BUNA |
7. ANA MARIA MAFTEI
BUZAU * CINE NU STIE CE-I DORUL * HAI LA JOC |
8. GEORGIANA MIREA
BUZAU * BALADA MARULUI * PADURE, SORO PADURE |
9. MARIA ICHIM
BUZAU * BALADA LUI STEFAN CEL MARE * CA MOLDOVEANCA NU-I NIMENI |
10. MARIA ALEXIA STAN
BRAILA * DUNARE, DUNAREA MEA * M-A FACUT MAMA SA JOC |
11. ELISABETTA CUIBAR
GRUMAZESTI (NT) * FLUIERA UN TREN IN GARA * COLO-N VALE-N POIENITA |
12. RADU NICOLAE ADAM
CODLEA (BV) * ANA DRAGA, ANA DRAGA * CETERA SI GLASUL MEU |
13. TEODORA STEFANA GRUMEZA
BOTOSANI * JELUIM-AS SI N-AM CUI * OF, OF MAMULICA ME |
14. DIANA VALENTINA NUTU
BRAILA * MA-NTREABA MAICUTA-N PRAG * PANDELASUL |
15. ANDREEA LORENA ROMAN
BRAILA * BALADA SARPELUI * FEDELESU |
CATEGORIA ADOLESCENT (14 - 18+ ANI)
1. ANDREEA NEACSU
VULCAN (BV) * DE DURERE SI DE DOR * MA CHEAMA BADEA LA MUNTE |
2. GEORGE NEACSU
VULCAN (BV) * DOINA LUI BALAN * DIN TOHAN LA FAGARAS |
3. LORENA IOANA ADAM
CODLEA (BV) * PLANGE-MA MAMA PE MINE * BADISOR DE LA MIOARE |
4. ANTONIA STOIAN
TG. JIU * * APUCAI PE DEAL PE VALE |
5. LIVIA ELENA BRADATANU
SUCEAVA * DOINA DE CATANIE * EU-S COPCHILA DE LA BAIA |
CATEGORIA DUETE/ GRUPURI