PROGRAMUL EVENIMENTULUI
CATEGORIA PITIC (6 - 9 ANI)
ORELE 10.00 - 11.30 CATEGORIA JUNIOR ( 10 - 13 ANI) ORELE 11.30 - 15.00 PAUZA DE MASA - 15.00 - 16.00 CATEGORIA ADOLESCENT (14 - 18+ ANI) 16.00 - 17.00 CATEGORIA DUETE - ORELE 17.00 - 17.10 CATEGORIA GRUPURI - ORELE 17.10 - 17.30 GALA LAUREATILOR - ORELE 17.30 |
LOCATIE
SALA DE SPECTACOLE A CONSILIULUI JUDETEAN BUZAU
BD. NICOLAE BALCESCU NR. 48 |
ORDINEA INTRARII IN CONCURS
CATEGORIA PITICI (6 - 9 ANI)
1. BEATRICE GEORGIANA PICLEANU
RM. SARAT (BZ) * LA PORTITA LUI GHEORGHITA |
2. DAVID ZAHARIA
BERCA (BZ) * BATE VANTUL FRUNZA SUNA |
3. MIRUNA MARIUCA MAXIM
VASLUI * SUNT TARANCA MITITICA |
4. ALEXIA DENISA BOTEANU
NEHOIU (BZ) * MARIUTA, MARIUTA |
5. SIDONIA MIHAELA HURDUBAIA
NEGRESTI (VS) * HORA MEA-I MOLDOVENEASCA |
CATEGORIA JUNIOR (10 - 13 ANI)
1. IULIANA BIANCA MIRICA
SILISTEA (BR) * CANTECUL VULCANULUI * DE LA PRIMARIE-N SUS |
2. ANNA DARIA POPESCU
NEHOIU (BZ) * AMARATA TURTUREA * MA SUI LA GURA TEGHII |
3. NICOLE DUMITRASCU
SLOBOZIA * CUCULE PASARE SURA * MAMA IA-MI DORUL SI DU-L |
4. VLADUT NICOLAE NICOARA
NEHOIU (BZ) * BALADA LUI GHEORGHELAS * DRAGOSTE ADEVARATA |
5. ANDREEA CRISTINA IORDACHE
RM. SARAT (BZ) * CANTA CUCUL * MAI TII MINTE MAI DRAGA MARIE |
6. DIANA VALENTINA NUTU
BRAILA * FRUNZA VERDE TREI SMICELE * I-AUZI VALEA CUM MAI SUNA |
7. ELENA TEODORA PLAPANA
NEHOIU (BZ) * FOAIE VERDE FOI DE NUC * MAMA MEA LUMINA VIE |
8. DENISA ANDREEA RUJOIU
MORENI (DB) * BALADA LUI RADU ANGHEL * MAI NEICUTA PUI BALAI |
9. MIRUNA ANDREEA DRAGOMIR
NEHOIU (BZ) * MERGE JALEA PE CARARE * EU SUNT FATA DE LA MUNTE |
10. RALUCA BONCIU
BERCA (BZ) * BALADA * MA SUII LA GURA TEGHII |
11. ANDREI STAN
COSTESTI (VS) * AM TRECUT LUME PRIN TINE * SCRIPCARAS |
12. MIRUNA NEAGA
BERCA (BZ) * BALADA LUI GHEORGHELAS * S-A SCULAT MAICUTA-N ZORI |
13. STEFAN COSTIN PANCESCU
BRASOV * CUCURUZ CU FRUNZA-N SUS * BADE-AL MEU PERECHE N-ARE |
14. FLAVIA COCHIRLEANU
BERCA (BZ) * CAPRIOARA ROSIOARA * STERGETI MAMA LACRIMA |
15. LUCA FLORENTIN ZAINESCU
PATARLAGELE (BZ) * SARA BUNA BADE IOANE * MANA CAII VIZITIU |
16. ANA MARIA MAFTEI
BERCA (BZ) * MA UITAI LA RASARIT * DE CE N-AI VENIT ASEARA |
17. RADU BAILA
BRASOV * NU UITA CA ESTI ROMAN * M-O FACUT MAMA FECIOR |
18. GEORGIANA MIREA
BERCA (BZ) * BALADA MARULUI * PADURE SORO PADURE |
19. ANDREEA SELENA MARGEAN
GIURGIU * PE MARGINEA DUNARII * HAI NEICA PITIS, PITIS |
20. ANDREI DINU
BERCA (BZ) * BALADA * VISAI PE MURGUL FURAT |
21. ANDREEA BIANCA GELES
VASLUI * DE-AR FI DORUL CA PADUREA * TARANEASCA PE-NTRECUTE |
22. MARIA ICHIM
BERCA (BZ) * MARIA NEICHII MARIE * PASARICA MUTA-TI CUIBUL |
23. ILONA AMIEROAIE
BUCURESTI * |
24. MIRUNA STEFANIA DITA
BUZAU * MAI AM DOUA DORURI GRELE * MAMA PE PAMANT ESTI UNA |
25. LAURA MELU
BERCA (BZ) * VARA VARA PRIMAVARA * LA STRASINA CASEI MELE |
26. ALEXIA TARCOCI
BUZAU * SARACUT COPIL STRAIN * PENTRU TINE MAMA DRAGA |
27. AYSENUR OZMEN
BUCURESTI * CIN TI-O MAI CANTA CA MINE * CE FRUMOASA I POTECUTA |
28. MADALINA ANUTA
TG. JIU * NANA DORUL MEU TE CHEAMA * LINO LEANO |
29. GEORGIANA ALINA ENICA
BUZAU * * COPILASII MAMII DRAGI |
30. STEFANIA APREOTESEI
ONESTI (BC) * BALADA LUI BUJOR * ROATA, ROATA MAI FLACAI |
31. IRINA LOGHIN
BALTATI (IS) * SARBA DE LA IASI |
32. MIRUNA TEODORA ROINITA
PAULESTI (VN) * DOINA LUI FINIS * HAIDA ROATA MAI FLACAI |
33. IOANA COMAN
ONESTI (BC) * MARE-I DEALU' LA BACAU * DE-AIA LUME AM SA-TI CANT |
34. ANDREEA LORENA ROMAN
BRAILA * CHIRA CHIRALINA * PANDELASUL |
35. GEORGE GHERASIM
TG. JIU * ARD-O FOCUL CATANIE * HAI CU TOTI LA HORA MARE |
36. LARISA MARIA STAN
SLOBOZIA
* BALADA DUNARII
* IALOMITA APA DRAGA
SLOBOZIA
* BALADA DUNARII
* IALOMITA APA DRAGA
CATEGORIA ADOLESCENT (14 - 18+ ANI)
1. CRISTINA ELENA RAILEANU
BUZAU * MARACINE, MARACINE * MARIOARA DE LA GORJ |
2. LARISA LUPU
OITUZ (BC) * MIORITA * CAND E HORA-N SATUL MEU |
3. LAURA ELENA ROTARU
VASLUI * SARMANUL COPIL STRAIN * O BATUTA SA JUCAM |
4. VIOLETA ANGHELESCU
DUMITRESTI (VN) * MIORITA * MARITATA NU-I USOR |
5. CRINA PETRONELA NEDELCU
VASLUI * CINE N-ARE JALE-N LUME * AZI II JOC LA MARASENI |
6. ANDRADA BAROTE
OITUZ (BC) * CODRULE CU FRUNZA DEASA * I-AUZITI OAMENI, SCRIPCARU |
7. DENISA VIERU
VASLUI * CINE A SCORNIT DOINA * CINE DOR IN LUME N-ARE |
8. FLORINA BOTEZATU
OITUZ (BC) * BALADA BRADULUI * CATE FETE LA STRANSURA |
9. STELIAN PETRISOR STANILA
DUMITRESTI (VN) * BALADA LUI BAHNA * HAI MANDRO VINO-NCOA |
10. LOREDANA FLORENTINA IACOB
MEREI (BZ)
* DE-AR FI NEICA UNDE-I LUNA
* CUCULE PASARE MANDRA
MEREI (BZ)
* DE-AR FI NEICA UNDE-I LUNA
* CUCULE PASARE MANDRA
DUETE
1. ANA MARIA MAFTEI & ANDREI DINU
BERCA (BZ)
* DE DRAGUL ANUTEI
* MAI IOANE IONICA
BERCA (BZ)
* DE DRAGUL ANUTEI
* MAI IOANE IONICA
GRUPURI